Номер корзины: 845-138
+38 (095) 383-01-10
+38 (096) 383-01-03
+38 (093) 876-61-38

Капуста Динамо

Капуста Динамо
14 ноября 2014

Компанія Dorsing Seeds є одним з кращих виробників насіння у світі. Заснована вона в США і на даний час має представництва у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Селекційна робота компанії направлена на виведення сортів та гібридів, які б давали найвищі врожаї у конкретних умовах, тому сортовипробування ведеться безпосередньо у тих країнах, куди насіння буде постачатися.

Одним з найновіших виведених гібридів капусти компанії Dorsing Seeds є Динамо F1. Це середньоранній гібрид капусти білоголової, для якого характерне яскраве зелене забарвлення, висока урожайність та стійкість до хвороб. Найкращими умовами для вирощування цього гібриду є території з помірно-континентальним кліматом, до якого належить практично вся територія України. У 2011 – 2014 роках проводилося сортовипробування капусти Динамо F1 на дослідних полях України, після чого її було рекомендовано для вирощування в усіх зонах.

капуста Динамо F1

За результатами сортовипробування було визначено, що гібрид Динамо F1 дає стабільні високі врожаї, завдяки стійкості до розтріскування та характерного забарвлення має привабливий зовнішній вигляд, а також відзначається високими смаковими якостями. Маса головки в середньому складає 1,8-2 кілограми, і є досить щільною. Однією з найбільших переваг цього гібриду над іншими є його висока стійкість до бактеріозу, яка навіть у дощові роки становила понад 93%.

Для отримання найкращих врожаїв капусту Динамо F1 рекомендовано вирощувати розсадним способом, висіваючи насіння на розсаду 10-15 лютого з подальшим висаджуванням у відкритий грунт на початку квітня. Рекомендованою схемою посадки є 90+60х27-35 см. За такої схеми площа живлення буде оптимальною, і головки формуватимуться рівномірними.

Вернуться к новостям
Мы в Twitter
Перейти на мобильную версию сайта
Да, перейти Остаться на основной версии