Щорічно перед відвідувачами нашого сайту постає питання: що вирощувати\сіяти\саджати на своїй ділянці\городі\полі?

І якщо досвідчений городник вибирає насіння овочів та зелені зі знанням справи і на свій смак, то новачкові в цій ситуації доводиться трохи важче. Досвіду немає, а діяльна натура не терпить зволікань. Щоб ваші перші спроби були успішними, і творча енергія була витрачена з користю, ми вирішили запропонувати готові набори насіння овочів та пряних трав.

 

В результаті роздумів вийшло у нас три готові набори насіння, при цьому керувалися ми простими припущеннями:

 1. три - красиве традиційне число (три богатирі, три бажання, три дівиці під вікном ...);
 2. вибір повинен бути завжди, у будь-якого покупця, досвідчений він чи новачок, але для першопрохідника полів та городів він повинен бути легким і не стомлюючим;
 3. у кожен із наборів варто включити максимально невибагливі сорти та гібриди овочів та пряних трав, з якими навіть у дачників вихідного дня все пройде, як по маслу;
 4. корисно буде також врахувати і досвід досвідчених наших покупців-городників, і відібрати для наборів тільки популярне, перевірене насіння;
 5. знижка на комплект додасть привабливості нашій пропозиції, адже купити все те ж насіння в роздріб буде дорожче, та й витрата часу більше.

 

Знайомтесь, набори насіння овочів та пряних трав із простими, невигадливими назвами:

 1. базовий;
 2. стандартний;
 3. максимальний.

 

Незалежно від того, який з них ви виберете для своїх перших експериментів, ми можемо гарантувати, що, доклавши логіку та турботу, ви отримаєте щедрий урожай.

 

У набори входять звичайні пакети насіння дрібної фасування, їхня кількість розрахована на площу 2-3 сотки.

 

Термін придатності ми не обговорюємо, тому що не займаємося продажем простроченого або зіпсованого насіння.

 

Різниця між трьома комплектами полягає навіть не у вартості самого насіння, а в їхній суті, тому що:

 

 • Базовий набір – це звична класика з хорошими показниками зростання та віддачі. Сорти та гібриди овочів з цього пакета при належному підході здатні здивувати будь-якого городника приголомшливим урожаєм. Почитайте відповідну літературу, запитайте у досвідчених сусідів, дізнайтеся у нашого консультанта секрети та хитрості, і за невеликі гроші змусіть всіх в окрузі заздрити вашій удачі новачка та вмінню професіонала!

 

 • Стандартний набір - це збільшений та розширений попередній список з незвичайними включеннями типу томатів чері, капусти брокколі, зеленого листового салату тощо. Якщо ви бажаєте включити до свого городу трохи екзотику - це ваш вибір. Усі без винятку позиції з набору насіння Стандарт дають добрий результат. Ми не знімаємо з вас обов'язки щодо догляду за своїми посівами та грядками, але даємо гарантію, що вкладена праця окупиться сторицею. Свіжі, не кроплені томати, глянсовий перець і хрустка редиска без краплі хімії дуже ранньою весною - це ваша винагорода за вибір пакету Стандарт.

 

 • Набір насіння Максимальний враховує всі потреби гурмана овочевих грядок. Тут вже починається не просто перша спроба виростити свої овочі, а справжнісінький замах на досконалість. Томати Махітос та Афен, перець Клаудіо та капуста Агресор, кукурудза Тесті Світ, за якою минулого року стояла черга…. Тільки нові сорти та гібриди, лише лідери в галузі селекції. Якщо ви не визнаєте компромісів і так сильно зайнялися ідеєю нагодувати свою сім'ю корисними овочами власного виробництва, то щиро радить вам придбати набір Максимальний насіння.

 

Ще й ще раз наголошуємо: овочі не виростуть самі по собі на асфальті. Вони, як і все живе, вимагають турботи та уваги, а також підживлення, прополки та поливу, проріджування та пасинкування. Але восени і в середині літа вони порадують вас смаком, запахом і зовнішнім виглядом, принесуть відчутну користь і просто подарують насолоду.

 

Удачі та попутного вітру вам у будь-яких починаннях. Щедрих урожаїв, радісних подій та миру над полями та головами.