Це договір публічного характеру, метою якого є врегулювання процедури купівлі-продажу через мережу інтернет.

 

РОЗДІЛ 1. КЛЮЧОВІ ТЕРМІНИ ДОГОВОРУ

Пункт 1.

 « Інтернет-магазин» - віртуальний торговий майданчик, який є інформаційним ресурсом для ознайомлення з Товаром, його зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, ціною, умовами оплати і доставки, гарантійними зобов’язаннями, іншою супутньою інформацією та здійснення замовлень, створений на базі веб-сайту з адресою http://gryadka.in.ua . Надалі термін «інтернет-магазин» може замінятися терміном «сайт» і навпаки.

Пункт 2.

«Сайт» - сукупність веб-сторінок доступних у мережі інтернет, які об’єднані за змістом та навігацією під єдиним доменним ім’ям http://gryadka.in.ua .

Пункт 3.

«Товар» - опублікований на сайті інтернет-магазину перелік товарів , щодо яких вказана ціна, назва і опис товару, а також можливе закріплене зображення.

Пункт 4.

«Продавець» - фізична особа підприємець, яка здійснює торгову діяльність через мережу інтернет з допомогою Сайту http://gryadka.in.ua як безпосередньо, так і з допомогою найманих працівників.

Пункт 5.

«Прокупець» - будь-яка дієздатна фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, також юридична особа або фізична особа підприємець, яка відвідує Сайт, з метою придбання товару та здійснює Замовлення на купівлю Товарів, що опубліковані в Інтернет-магазині.

Пункт 6.

«Замовлення» - оформлена заявка Покупця на купівлю Товарів,з зазначеною кількістю і кінцевою вартістю, яка може бути сформована як безпосередньо на Сайті http://gryadka.in.ua , так і через телефонний дзвінок Продавцю.

 

РОЗДІЛ 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Пункт 1.

Цей договір адресований необмеженому числу осіб і є офіційною публічною пропозицією Продавця з одного боку, Покупцю, який здійснює замовлення Товарів на сайті інтернет-магазину «Щедра грядка» з веб-адресою http://gryadka.in.ua (відповідно до статті 633, 641 і глави 54 Цивільного кодексу України), умови якого однакові для всіх Покупів, незалежно від статусу ( фізична особа, фізична особа підприємець, юридична особа).

Пункт 2.

Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця вважається факт оформлення Замовлення Товару як самостійно на Сайті, так і через оператора. Це означає, що Покупець ознайомився з договором і згідний з його умовами. В подальшому заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Продавця від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Продавця скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

Пункт 3.

Дія договору закінчується після повного виконання зобов’язань сторонами.

Пункт 4.

Продавець має право вносити зміни у даний договір оферти в односторонньому порядку до моменту його укладення.

 

РОЗДІЛ 3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ ОФЕРТИ

Пункт 1.

Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю, а Покупець зобов'язується сплатити і прийняти замовлений в Інтернет-магазині http://gryadka.in.ua Товар.

Пункт 2.

Продавець і Покупець підтверджують, що цей договір не є фіктивним, удаваним правочином, угодою, яку здійснюють під впливом насильства або обману.

 

 

РОЗДІЛ 4. ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ

Пункт 1.

Усі інформаційні матеріали, представлені в Інтернет-магазині, носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри й форми. У випадку виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Покупець повинен звернутися до Продавця.

Пункт 2.

Колір Товару може відрізнятися від представленого на Сайті,  у зв'язку з різними технічними характеристиками дисплеїв.

Пункт3.

Характеристики і зовнішній вигляд Товару можуть відрізнятися від описаних та зазначених на Сайті.

Пункт 4.

Оформлення Покупцем Замовлення і подальша передача його до виконання, означає, що Покупецьознайомився з технічними характеристиками Товара, його функціональним можливостями, виглядом, упаковкою, з інформацією про терміни поставки та умови гарантійного обслуговування.

 

РОЗДІЛ 5. ОФОРМЛЕННЯ ТА ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

Пункт 1.

У випадку відсутності замовлених Товарів на складі Продавця, у тому числі із причин, що не залежать від Продавця, Продавець має право в односторонньому порядку анулювати зазначений Товар із Замовлення або все Замовлення повністю, і повідомити про це Покупця будь-яким способом (по телефону, через меседжери, смс-повідомленням, через електронну пошту тощо).

Пункт 2.

Замовлення може вважатися дійсним лише після підтвердження його Продавцем, з цього моменту воно вважається взятим в обробку.

Пункт 3.

Терміни обробки Замовлень, їх підтвердження та передачі в служби доставки визначаються Продавцем і залежать від багатьох факторів.

Пункт 4.

Вартість Товарів, зазначена на Сайті або в Замовленні може не відповідати дійсності з технічних причин і може змінюватися в односторонньому порядку Продавцем як до, так і після моменту оформлення Замовлення, про що Продавець повинен повідомити Покупця, якщо це можливо. 

Пункт 5.

У випадку, коли опублікована на Сайті ціна замовленого Покупцем Товару була невірною , Продавець із першою нагодою інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися із Покупцем дане Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві оплачену за Замовлення суму шляхом її перерахування на рахунок ПОКУПЦЕВІ або іншим способом, передбаченим законодавством України.

Пункт 6.

Замовлення вважається виконаним у момент фактичної передачі Товарів, що входять до складу Замовлення, Покупцеві на підставі виданої Продавцем видаткової накладної. Після цього зобов'язання Продавця перед Покупцем вважаються виконаними.

Пункт 7.

За фактом оформлення Замовлення Покупець надає Продавцю свою згоду на збір, зберігання, використання, поширення наданої Покупцем інформації для виконання умов даного Договору, яка необхідна приватним особам та організаціям для забезпечення процесів, пов’язаних з купівлею-продажом Товару або в інших випадках відповідно до вимог законодавства України.

Пункт 8.

Продавець зобов’язується  надати Покупцю можливість отримати безкоштовні телефонні консультації за телефонами, вказаними на Сайті інтернет-магазину http://gryadka.in.ua . Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов'язаними з виконанням Замовлення.

Пункт 9.

Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації про себе при оформленні Замовлення.

 

РОЗДІЛ 6. ЦІНА ТА ОПЛАТА ТОВАРУ

Пункт 1.

Ціна Товару на Сайті вказана в національній валюті України.

Пункт 2.

Ціну кожного окремого Товару Продавець визначає самостійно, на свій розсуд і зазначає її в Інтернет-магазині. Продавець може змінювати ціну в односторонньому порядку. При цьому ціна замовленого Покупцем товару не може бути змінена без попередження про це Продавцем Покупця. У випадку, якщо Покупець не згоден з озвученою ціною, Продавець може вилучити цей Товар із Замовлення, або анулювати Замовлення вцілому.

Пункт 3.

Ціна Договору дорівнює ціні Замовлення. Зазначена сума може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

Пункт 4.

Покупець повинен провести оплату Товару в повному обсязі відповідно до Замовлення на підставі рахунку Продавця, якщо інше не зазначено в рахунку на оплату.

Пункт 5.

З моменту надходження коштів у повному обсязі (100% вартості Товару в Замовленні) на розрахунковий рахунок Продавця Замовлення вважається оплаченим.

Пункт 6.

У випадку, якщо Покупець не здійснює оплату Товару протягом 5 (п’яти) днів з моменту підтвердження Замовлення, Продавець має повне право в односторонньому порядку відмовитися від виконання даного договору і повідомити про це Покупця.

Пункт 7.

 Покупець може здійснити оплату Товару наступними способами на свій вибір, за умови наявності обраного способу на Сайті при оформленні Замовлення:

  • «післяплата» оплата здійснюється при отриманні Замовлення у відділенні перевізника. Комісія за зворотну доставку коштів Продавцю стягується відповідальною особою перевізника та на його користь і не має відношення до ціни цього Договору,
  • шляхом банківського переказу грошей на розрахунковий рахунок Продавця. Комісія за банківський переказ стягується з Покупця Банкомагентом платежу і не має відношення до Ціни даного Договору,
  •  за допомогою платіжних систем після оформлення Замовлення на Сайті http://gryadka.in.ua.

Пункт 8.

При виборі способу оплати Покупець бере на себе зобов’язання самостійно ознайомиться з усіма можливими комісіями, які стягує обрана Покупцем фінансова організація або поштова служба, яка здійснює переказ оплати Покупця за замовлення.

 

РОЗДІЛ 7. ДОСТАВКА ТОВАРУ

Пункт 1.

Доставка Товару Покупцю здійснюється за допомогою служб доставки, вказаних на Сайті . Покупець може на свій розсуд вибрати спосіб доставки із запропонованих.

Пункт 2.

Доставка Товару Покупцю здійснюється за адресою, вказаною Покупцем при оформленні Замовлення і в терміни, узгоджені Продавцем і Покупцем при підтвердженні Замовлення.

Пункт 3.

Вибравши перевізника, Покупець повністю погоджується з його умовами доставки.

Пункт 4.

Неявка Покупця або не вчинення ним інших необхідних дій для прийняття Товару можуть розглядатися Продавцем як відмова Покупця від виконання даного Договору.

Пункт 5.

Продавець зобов’язується передати Замовлення, укомплектоване товарами належної якості і номенклатури, що відповідає зазначеній в рахунку на оплату, завчасно узгодженому Покупцем і Продавцем, перевізнику для подальшої доставки Покупцеві.

Пункт 6.

Покупець підтверджує факт отримання Товару власним підписом у документах перевізника.

Пункт 7.

Замовлення, доставлені перевізником у точку видачі Покупцю, безкоштовно зберігаються там протягом терміну, що зазначений на офіційних веб-сторінках перевізників.

Пункт 8.

У випадку, якщо Покупець з тих чи інших причин не забирає Замовлення з точки видачі протягом терміну безкоштовного зберігання посилки і не продовжує термін його зберігання за погодженням з перевізником, по закінченню терміну зберігання Замовлення повертається Продавцю з такими умовами:                            

- якщо Замовлення було попередньо оплачене Покупцем, з суми оплати віднімається вартість послуг перевізника, а залишок суми повертається Покупцю на підставі його заяви, відправленої на адресу електронної пошти Продавця, що зазначена на Сайті, із вказаними реквізитів для повернення оплати,

- якщо замовлення не було оплачене, Покупець зобов’язується компенсувати Продавцю вартість послуг перевізника.

Питання, пов'язані з оплатою та доставкою Замовлення Покупець може з'ясувати, звернувшись до продавця будь-яким способом, засначеним на сторінці Сайту «Контакти».

Пункт 9.

Покупець зобов’язується надавати достовірну інформацію про себе (ПІБ, контактні телефони, адресу електронної пошти) і реквізити для доставки Товару.

Пункт 10.

Продавець не несе відповідальності за доставку Замовлення. Якщо Покупець вказав неправильну адресу доставки. В такому разі всі матеріальні витрати на перенаправлення товару перевізником лягають повністю на Покупця.

 

РОЗДІЛ 8. ГАРАНТІЇ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Пункт 1.

Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не перебуває у суперечці, під арештом і на нього не поширюються права третіх осіб.

Пункт 2.

На всю продукцію, що продається в Інтернет-магазині http://gryadka.in.ua є всі необхідні сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Пункт 3.

Гарантійний термін експлуатації на Товар встановлює виробник.

Пункт 4.

Продавець задовольняє вимогу Покупця обміняти або повернути Товар , якщо Товар не був у споживанні, збережені його споживчі властивості, збережена і не порушена упаковка, збережені документи, що підтверджують факт купівлі цього Товару в Інтернет-магазині http://gryadka.in.ua .

Пункт 5.

Для повернення або обміну Товару Покупець повинен звернутися з такою вимогою до Продавця і передати йому Товар не пізніше терміну в 14 (чотирнадцять) днів, з моменту отримання Покупцем Замовлення.

Пункт 6.

Покупець компенсує витрати Продавця, пов’язані з організацією повернення або обміну Товару (оплата послуг служби доставки, комісії фінансових організацій і т.д.).

 

РОЗДІЛ 9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

Пункт 1.

Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання даного договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством.

Пункт 2.

Продавець не несе відповідальності у випадку, якщо очікування Покупця про споживчі властивості Товару виявилися не виправдані.

Пункт 3.

Продавець не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань по доставці Товару, якщо вони є наслідком форс-мажорних обставин.

Пункт 4.

Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У випадку, якщо вирішення їх неможливе, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

 

РОЗДІЛ 10. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

Пункт 1.

Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.д.), Обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т.д.), Заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т. д.). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі сторони приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.