БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ від 1000 грн та НОВОЮ ПОШТОЮ від 2000 грн (Натисніть, щоб ознайомитись детально)

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: Вихідні

 

0
Мій кошик

Кукурудза

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інтернет магазин grydka.in.ua є лідируючим дистриб'ютором насіння цукрової кукурудзи на ринку України. Вирощування кукурудзи - це золота жила для фермерів, овочівників, і всіх, хто має справу з сільськогосподарським виробництвом, оскільки її рентабельність дуже висока і часто залежить не так від обсягів урожаю, як від якості продукції, так само першорядне значення мають терміни виходу на ринок, що визначають ціну реалізації. Для цукрової кукурудзи найприбутковішим є ранній та пізній урожай. Насіння солодкої кукурудзи Спіріт F1 від Syngenta Seeds – ультраранній гібрид, адаптований під різні кліматичні умови, Оверленд F1 – пізній суперсолодкий гібрид для основного врожаю. Фахівці компанії Syngenta Seeds концентрують свою увагу не на теоретичній урожайності, а на реальних показниках, отриманих навіть за несприятливих умов. Також варто відзначити особливою увагою насіння цукрової кукурудзи Трофі F1 від компанії Seminis - гібрид з неймовірними смаковими якостями, її солодкі качани з року в рік набирають все більше поціновувачів серед фермерів.

 

Біологічні особливості та вимоги цукрової кукурудзи

Асортимент сучасних сортів та гібридів дозволяє висаджувати насіння цукрової кукурудзи та отримувати шикарний урожай практично у будь-якій точці України, навіть сухі кримські землі можуть похвалитися гарним збиранням. Цукрова кукурудза — теплолюбна культура, температура ґрунту не повинна бути нижчою за 12˚С, інакше рослина просто загине. Оптимальною для проростання насіння вважається температура 20–24˚С. А ось у період цвітіння для пилку необхідна прохолодна погода, спека понад 30 посух може спровокувати погіршення запліднення квітки, як результат знижується врожай і якість качанів. Цукрова кукурудза менш посухостійка, ніж зернова. Найвища потреба у вологості ґрунту спостерігається в період формування качанів. При достатній ґрунтовій волозі вологість повітря практично не має значення, винятком є ​​лише період запилення, коли не можна допускати пересихання приймок. Грунт цукрова кукурудза віддає перевагу суглинистому з нейтральною реакцією середовища.

Кукурудза є перехреснозапилюючою рослиною, тому її необхідно розміщувати суцільним масивом, а не в ряд або у вигляді куліси, тому що через неповне запилення на качанах спостерігається череззерниця. При неможливості посіяти кукурудзу масивом, рослини, що окремо ростуть, в тиху погоду вранці штучно дозапилюють - струшують. Посіви цукрової кукурудзи не можна розміщувати поблизу посівів кормової кукурудзи, тому що ці підвиди можуть перезапилюватись між собою, що призведе до погіршення смакових якостей цукрової кукурудзи.

 

Агротехніка вирощування цукрової кукурудзи

Найкращими попередниками для цукрової кукурудзи є зернобобові, ранні овочі, огірки, цибуля. Висівають насіння кукурудзи, коли грунт прогріється до 12С на глибині 8-10 см. Глибина посіву 6-8 см. Орієнтовна схема посіву 70 х 25 см. Густота рослин при цьому складе 5-6 шт. на 1 м2 (50-60 тисяч рослин/га). Витрата насіння 10–15 г на 10 м2 (10–15 кг/га). Для подовження періоду споживання цукрової кукурудзи слід використовувати гібриди з різними термінами дозрівання. Для забезпечення безперервного надходження свіжої продукції з середини липня до кінця вересня (на півдні України та Молдови) рекомендується висівати ранні продуктивні гібриди в кілька термінів (посів через кожні 7-12 днів). Цукрова кукурудза дуже чуйна на зрошення та застосування добрив. З осені вносять 400 г нітроамофоски на 10 м2 (N 65, P2O5 65, K2O 65 кг д.в. на 1 га). Протягом вегетації вносять 100 г калійної та 150 г аміачної селітри на 10 м2 (N 65, K2O 45 кг д.р. на 1 га). Норми внесення добрив коригують залежно від вмісту поживних елементів у ґрунті.

Поливають 2-4 рази по 350-400 л на 10 м2 за полив. Дуже ефективним є застосування крапельного зрошення та внесення водорозчинних добрив з поливною водою (фертигація). Такий спосіб дає можливість більш рівномірно зволожити ґрунт та розподілити добрива в кореневій зоні, економить воду та запобігає утворенню ґрунтової кірки.

 

Шкідники та хвороби

З хвороб цукрової кукурудзи найбільш шкідливими є пухирчаста сажка і запорошена сажка. Заходи боротьби: дотримання сівозміни, підтримка високого агротехнічного фону, протруювання насіння, використання стійких сортів. Кукурудзу можуть пошкоджувати різні види совок, луговий метелик, стебловий метелик, трипси. При їх появі (у період масового льоту та яйцекладок) проводять обробки інсектицидами карате, штефесін або аналогічними препаратами.

 

Де правильно та вигідно купувати насіння кукурудзи?

Колектив інтернет магазину grydka.in.ua завжди готовий надати додаткову інформацію щодо насіння цукрової кукурудзи та інших овочевих культур з нашого асортименту. Вся інформація на сайті grydka.in.ua отримана безпосередньо від фахівців компаній-селекціонерів, а також від фермерських господарств, які протягом кількох років займаються обробітком цих культур. Консультації наших менеджерів допоможуть Вам визначитися з вибором та купити відповідне насіння для Вашої ділянки та зібрати саме той урожай, на який Ви розраховуєте.

Купуйте насіння тільки у перевірених та досвідчених дистриб'юторів, і Ви будете спокійні на цільове використання своєї землі. Купівля насіння кукурудзи в інтернет магазині – це вигідне та швидке рішення для тих, хто цінує свій час. Хвилини, витрачені на вибір та формування Вашого замовлення, не зрівняються з годинником, проведеним у пошуку потрібного сорту чи гібриду в іншому місці. Своє замовлення Ви можете оплатити та отримати зручним способом. Ми надсилаємо насіння поштою, користуємося послугами комерційних вантажно-транспортних перевізників.

 

Робіть своє замовлення та насолоджуйтесь чудовим смаком цукрової кукурудзи зі свого поля.

Щедрого Вам урожаю!

Вгору
,