БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ від 1000 грн та НОВОЮ ПОШТОЮ від 2000 грн (Натисніть, щоб ознайомитись детально)

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: Вихідні

 

0
Мій кошик

Однорічні

Принадність однорічних квітів в результаті "на обличчя" - вже в рік висіву насіння Ви зможете милуватися їх цвітінням. Використовують їх на всіляких клумбах, компонуючи кілька однолітків або підсаджують у компанію до багаторічних рослин, так щоб у квітниках не виникали лисини, і вони весь сезон зберігали свою декоративність.

Умовно однорічні квіти можна поділити на ті, які за сезон проходять свій повний життєвий цикл (виростають із насіння, зацвітають, формують нове насіння та відмирають) і ті, що вирощуються як однорічники через кліматичні умови, тобто. у наших широтах вони не можуть перезимувати. У випадку з другою групою для деяких рослин можна піти на зустріч їхній природі - з осені викопати найздоровіші особини та перенести їх у горщиках або ящиках до приміщення, як правило такі квіти не вимогливі у догляді та легко зимують в умовах теплиць чи квартир.

Через те, що багато однорічників мають тривалий період розвитку від посіву до початку цвітіння, їх рекомендують вирощувати через розсаду, яку готують вже в лютому (для рослин, що повільно ростуть).

Цвітіння в цьому випадку настане раніше, ніж якщо Ви посіяли насіння відразу на постійне місце. У відкритий ґрунт можна сіяти насіння квітів навесні, або під зиму в залежності від конкретної рослини.

На зиму можна сіяти насіння таких квітів як: аліссум, астра літня, волошка, вискарія, дельфініум Аякса, золотоцвіт, іберіс, кореопсис, кохія, космея, маки, левка, календула, тютюн, хризантема літня, адоніс літній, ешшольція. Ґрунт у цьому випадку готують з осені: копають, роблять борозенки, а з настанням перших заморозків у підготовлені борозенки висівають насіння, присипаючи грядки сумішшю із землі, піску та торфу. Важливо простежити, щоб Ваші посадки взимку були прикриті снігом. Цвітіння у "підзимових" рослин настане навесні наступного року на тиждень-півтора раніше, ніж у "весняних".

Весняний посів насіння починають наприкінці квітня - на початку травня, як тільки дозволить погода. Календула, айстри, настурція, волошка, гіпсофіла, космея, лаватера, годеція та інші види - можна сіяти у відкритий ґрунт минаючи розсадну стадію в теплицях. У відкритий грунт сіють також насіння тих квітів, які погано переносять пересадку, наприклад, гіпсофіла, маки, крепіс і тощо.

Розсадний спосіб підходить багатьом однорічним квітам і дозволяє досягти ще більш раннього початку цвітіння. Квіти із середнім періодом розвитку висівають на розсаду у березні-квітні. Ґрунт для розсади має бути пухким та поживним.

Наступний догляд за всіма однорічниками знову ж таки залежить від конкретної квітки: світло-і вологолюбні, тіньовитривалі, холодостійкі, теплолюбні та посухостійкі - вони всі різні і вимагають уважного і тямущого поводження. Але за свою працю Ви вже через кілька тижнів будете з лишком винагороджені - цвітуть однорічники яскраво, довго і запам'ятовуючи.

 

Різноманітність насіння квітів може заплутати навіть досвідченого садівника. Щороку невтомні селекціонери створюють нові сорти та гібриди вже відомих рослин. Розібратися у всьому цьому вирі та купити насіння квітів під Ваші особисті запити допоможуть наші менеджери, які черпають знання з усіх можливих джерел, починаючи від рекомендацій на упаковці та закінчуючи у своїй особистій клумбі. Звертайтеся зі своїми питаннями за телефонами, вказаними в розділі контактів, і Ви обов'язково купите найкраще насіння квітів за найвигіднішу ціну.

Вгору