Кількість
|
Вартість
|
||
|
За допомогою цієї рослини можна на період червень-жовтень задекорувати майже будь-яку вертикальну поверхню, від паркану до ліхтарного стовпа посеред ділянки, а на балконі як ампельна рослина бакопа створить Вам амплуа людини з відмінним смаком.
Як і безліч інших, непомітних, але витончених кольорів, бакопа набирає популярності менш стрімко, але міцно і надовго. Рослина сімейства Норичникові, родом із Південної Африки, звернула на себе увагу квітникарів та селекціонерів завдяки тривалому періоду цвітіння. Як Попелюшка з казки Шарля Перро, сутера (друга назва) трудиться-цвіте все літо і до перших морозів у жовтні, вщухаючи тільки ненадовго, щоб перепочити і знову покритися маленькими квіточками білого, рожевого або блакитного кольору.
Листя у бакопи маленьке, яскраво-зелене, росте попарно, пагони досягають у довжину 60 см, квіти теж невеликі, до 2 см у діаметрі, з жовтою серединкою. Бакопа - ґрунтопокривна рослина, але може використовуватися і як ампельний на балконах або в альтанках у підвісних кошиках. Невибаглива, не втрачає своєї декоративності при зміні погоди, але потребує хорошого поливу.
Насіння бакопи висівають у відкритий ґрунт при температурі не нижче 18°С, так як рослина теплолюбна, щоб отримати цвітіння трохи раніше, організуйте міні-теплицю. Ґрунт рослина віддає перевагу слабокислому. Через 2-2,5 тижні з'являться паростки, які можна розпікувати в окремі ємності. Бакопа - саме та рослина, яка добре почуватиметься на сонечку, так що, якщо на Вашій ділянці є лисиця, на якій багато квітів жухнуть і вигоряють, сутера стане гарним помічником у його декоруванні. У тіні Ви отримаєте більше листя, ніж квітів.
Бакопа вологолюбна, погано переносить пересихання ґрунту, особливо у спекотні літні дні, взимку майже не росте і води споживає дуже мало. Підгодовувати рослину краще рідкими добривами для квітучих рослин, поєднуючи їх із поливом.