Щедра Грядка - online магазин, де ви можете купити насіння та засоби захисту рослин для городу, присадибної ділянки, фермерського господарства, квітника або саду. І навіть насіння для квартири та балкону є у нашому асортименті.

Колектив інтернет-магазину Щедра Грядка

Колектив інтернет магазину Щедра Грядка невеликий, але дружній та професійний.

Ми знаємо свою справу та ділимося знаннями з відвідувачами сайту. Допоможемо підібрати насіння для ваших цілей та завдань, проконсультуємо у технологіях посіву, поділимося досвідом та рекомендаціями як вирощувати квіткові та овочеві рослини, як збирати та зберігати врожай.

Менеджери інтернет магазину Щедра Грядка щороку беруть участь у семінарах та конференціях виробників та селекціонерів. А нові знання відпрацьовують на практиці на своїх ділянках та квітниках.

Тому, якщо вам потрібна консультація на тему городництва або садівництва — сміливо ставте запитання по телефону, залишайте заявку на зворотний дзвінок або пишіть повідомлення в месенджер — зв'яжемося та поділимося!

Графік роботи магазину Щедра Грядка

Інтернет магазин Щедра Грядка працює щодня, крім неділі.

Приймаємо дзвінки та замовлення, фасуємо насіння під окремі вимоги покупця, пакуємо посилки, відправляємо його Новою поштою чи Укрпоштою, консультуємо.

Способи оплати замовлень:

• оплата на картку

• післяплатою 

Надсилаємо ваші замовлення з понеділка по суботу: Новою поштою та Укрпоштою.

Зворотній зв'язок

Відкриті до відгуків та рекомендацій щодо покращення роботи магазину.

Будемо раді зворотного зв'язку від вас, дорогі відвідувачі та покупці. На сторінках сайту, на сторінках у соціальних мережах чи особистих розмовах.

Бажаємо вам щедрого врожаю.

 

З повагою, колектив інтернет магазину Щедра Грядка.