БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ від 1000 грн та НОВОЮ ПОШТОЮ від 2000 грн (Натисніть, щоб ознайомитись детально)

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: Вихідні

 

0
Мій кошик

Кабачок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виявляється, все не так просто з кабачками.

Якщо докласти небагато зусиль, а до них додати знання про агротехніку та особливості цього овочу, то з одного пакетика насіння кабачків можна отримати рекордно великий урожай протягом усього літа.

 

Кабачки дуже погано переносять похолодання. Це теплолюбна культура, яка потребує комфортних умов: насіння проростає при температурі 12 - 140˚С, а для подальшого зростання рослині сподобається діапазон від 20 до 250˚С.

 

На тому самому місці садити насіння кабачків не бажано. Найкращі попередники для цього овочу: бобові, кукурудза, томати, перці, картопля. А ось після гарбузових, на кшталт кабачків, патисонів, гарбуза, кавунів йому буде не комфортно. Заради щедрого врожаю доведеться щороку проводити рокірування рослин по грядках.

Щоб отримати багато кабачків, потрібно виростити їх розсадним способом. Тобто на тій самій ділянці можна отримати більше і менше овочів, використовуючи різні техніки. Актуально для поїдачів кабачкової ікри та дарувальників кабачків сусідам.

 

У кабачків дуже тендітна коренева система. Щоб її не травмувати, посадіть насіння кабачків у торф'яні горщики, по одному на ємність. Молоді рослини з 4-5 листям можна разом із горщиком переносити в ґрунт у червні.

Виберіть для кабачків сонячну ділянку, з живильним і пухким грунтом.

 

Збагачення ґрунту: органіка з осені або навесні, на всю ділянку з перекопуванням, або в кожну лунку.

 

Підживлення: у період цвітіння та в період збирання врожаю сумішшю калійних та фосфорних добрив. В перше підживлення можна додати ще й азотні добрива.

 

Полив: грунтову та повітряну посуху кабачки переносять непогано, але своєчасний полив додасть плюсиків вам в карму.

 

Розпушування ґрунту та прополювання добре проводити після поливу. Коли рослини сформують 5-6 листків, добре їх підгорнути грудкою землі.

 

Селекціонери доклали багато зусиль, щоб вивести невибагливі, ранні гібриди кабачків, стійкі до похолодання та грибкових захворювань.

У каталозі ви знайдете такі надранні кабачки, як Кавілі F1, Іскандер F1, Мостра F1. Насіння кабачка Карамболь F1 підійде дачникам вихідного дня, тому що плоди не втрачають своїх смакових та поживних властивостей при переростанні.

А Сангрум F1 - тим, хто бажає якнайдовше насолоджуватися смаком цього овочу.

 

Сподіваємося, ви знайдете в каталозі насіння саме свого кабачка, а то й кількох, і зберете наступного сезону щедрий урожай.

 

Удачі та натхнення!

 

Вгору
,