БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ від 1000 грн та НОВОЮ ПОШТОЮ від 2000 грн (Натисніть, щоб ознайомитись детально)

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: Вихідні

 

0
Мій кошик

Еустома (Лізіантус)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ця рослина, схожа на незвичайну троянду, родом із Центральної Америки, де теплий та вологий клімат. Еустому вирощують на зріз, але гарна вона і як культура для горщика (низькорослі сорти). Квітки у еустоми стараннями селекціонерів мають різноманітне забарвлення, прості або махрові, справді схожі на бутон троянди зі спіралеподібно закрученими пелюстками, листя еліпсоподібне, видовжене, з восковим сизим нальотом. В інтернет магазині gryadka.in.ua Ви можете купити насіння еустоми жовтого, малинового, пурпурного, блакитного, рожевого, білого кольору. Висота еустоми залежить від сорту: низькорослі – 30 см, високорослі досягають одного метра. У культурі вирощують один вид - еустому Рассела, або великоквіткову, саме на неї спрямовані всі зусилля селекціонерів компаній Pan American та Syngenta Seeeds, і саме вона так велично красується у весільних букетах наречених та у вазах на фотографіях з глянцевих журналів. Культивувати еустому можна як багаторічну, дворічну або однорічну рослину, втім, вважається, що через деяку складність у догляді варто зупинитися на останньому варіанті.

 

Насіння лізіантуса (друга назва еустоми) висівають навесні у вологий грунт, злегка вдавлюючи, накривають плівкою або склом і переносять на сонячне підвіконня, де температура повітря вдень зберігатиметься в межах 23-25°С, а вночі - 19-21°С. Не забувайте щодня провітрювати теплички. Паростки повинні з'явитися на 10-14 день після висіву насіння. У фазі 4-6 листя розпикуйте рослини в окремі горщики пучками по 3-5 шт, але робіть це дуже дбайливо, щоб не пошкодити коріння. Молоді рослини, що підросли, не порушуючи земляну грудку, потрібно пересадити в горщики діаметром 10-11 см. Більше пересадок не потрібно. Протягом періоду зростання варто забезпечувати еустомі свіже, проточне повітря, гарне освітлення, помірний полив та підживлення. Взимку ж, у період спокою, якщо Ви таки вирішите зберегти рослину на наступний рік, можна не старатися з підсвічуванням. У виборі ґрунту віддайте перевагу легким сумішам, що містять торф, перегній з кори та деревне вугілля, плюс обов'язковий дренаж на дно посуду. Поливати еустому потрібно так, щоб ґрунт не пересихав, але й не заливайте рослину. Від обприскування краще утриматися, а натомість створити для вазонів помірно вологий клімат зі свіжим повітрям. Підживлення потрібно проводити часто, у період росту - щотижня, для цих цілей підійдуть добрива для квітучих кімнатних рослин.

 

Не такий страшний чорт, як його малюють - доглядати еустому не складніше, ніж більшість декоративних рослин. Головне, набратися мужності почати, зате через деякий час Ви з гордістю усвідомите, що краса у вас на підвіконні - Ваша заслуга.

 

Успіхів у починаннях та квітучого Вам настрою!

Вгору
,