Кількість
|
Вартість
|
||
|
В даному розділі до Вашої уваги представлено насіння гібридів та сортових огірків світових виробників, серед них такі компанії як Bejo Zaden, Nong Woo Bio, Nunhems, Rijk Zwaan, Seminis, Syngenta Seeds. У лівій частині сторінки каталогу є фільтр, який може полегшити вибірку потрібного Вам товару та допоможе заощадити час. Правильний вибір насіння – це перший крок до щедрого врожаю.
Огірок - це однорічна трав'яниста рослина сімейства гарбузових (Cucurbitaceae), а його батьківщиною прийнято вважати Індію, хоча здавна огірки росли і на території Африки, Греції, Римської Імперії. На сьогоднішній день огірки розповсюджені по всій планеті, це популярний компонент для засолювання та маринування, салатів, супів та різноманітних гарнірів.
Огірок - вологолюбна та теплолюбна культура. Сорти огірків можна умовно розділити на три групи: тепличні, грядкові – для відкритого ґрунту, та корнішонні. Огірки відносно невибагливі до типу ґрунту, але найкраще почуватимуться на легких багатих гумусом землях, за наявності дренажу та аерації. Вирощувати огірки на тому самому місці не варто частіше, ніж раз на 3-4 роки, інакше вони зазнають хвороб, а найкраще міняти їх місцями з кукурудзою, картоплею, горохом або томатами. Добре відгукуються огірки на внесення добрив у ґрунт, також вони надчутливі до холоду, тому оптимальна температура навколишнього середовища має бути не менше 14 °С.
Огірки дуже корисні навіть незважаючи на те, що 95% від усієї маси в них займає вода. Але зате в 5-6% міститься цукру, глюкоза і фруктоза, білок, клітковина. За вмістом вітаміну В2 огірок випереджає редиску, а вітаміну В1 більше, ніж у буряках, йоду більше, ніж в інших овочевих культурах. Відмічено, що дрібні плоди містять більше аскорбінової кислоти. Найбільше вміст вітаміну С у плодах перших і масових зборів, у великих і пізніших огірках його вміст знижується. Ще в огірках містяться каротин, хлорофіл, фолієва, кавова та інші кислоти. В огірках є калій, фосфор, кальцій, магній, натрій, залізо, кремній, хлор, алюміній, марганець, нікель, мідь, цинк, свинець, хром, срібло, титан, кобальт, цирконій та інші речовини. Ось вам і простий нехитрий огірочок!
Непомітне насіння теж не пасуть задніх. З насіння огірка віджимають олію, яка потім з успіхом застосовується у косметичній промисловості. Олія насіння огірка має регенеруючі властивості, а так само охолоджувальні та заспокійливі, особливо корисне воно для чутливої шкіри, тому що живить і омолоджує, знімає відчуття втоми. Олія насіння огірка покращує підшкірний обмін речовин і надає шкірі максимальної еластичності, робить її свіжою, повертає сяючий, здоровий вигляд. Олія придатна для застосування в креми та сироватки для щоденного догляду. Рекомендується для пом'якшення шкіри після прийняття сонячних ванн.
Вирощувати огірки можна розсадним та безрозсадним способом, при цьому перший варіант дасть урожай на 2 тижні раніше.
При розсадному способі вирощування насіння огірка попередньо прогрівають протягом місяця, знезаражують, замочують у поживному розчині і дають набрякнути. Ці маніпуляції робляться тільки з сортовим насінням. Гібридне ж насіння огірка не вимагає передпосівної обробки.
Протягом квітня потрібно висадити підготовлене насіння огірка в невеликі ємності, висотою 10-15 см, в поживну суміш з тирси, торфу і перегною. Як ємність можна використовувати розсадні касети та горщики. Висівають пророщене насіння огірка по штучці на горщик і трохи поливають його зверху. Через 27-32 дні очікується поява розсади, яку потім пересаджують у підготовлений грунт. Пам'ятайте, що огірок вологолюбна культура, і до цвітіння, і в період зав'язі плодів, він вимагає поливу, тільки поливати варто не саму рослину, а грунт.
При безрозсадній висадці насіння огірка в ґрунт варто дочекатися підвищення температури до 14 градусів вдень і не нижче 8-10 – уночі.
За способом запилення розрізняють партенокарпічні огірки, тобто не вимагають запилення, бджолозапильні і самозапильні. Вибір у той чи інший бік залежить від Ваших умов: партенокарпічні та самозапильні огірки підійдуть для теплиць, а бджолозапильні – для відкритого ґрунту.
У нашому каталозі ви можете купити насіння огірків від перевірених виробників. Найбільшою популярністю серед фермерів минулого року користувалося насіння таких гібридів огірка:
- партенокарпічні: Артист F1, Чайковський F1, Вагнер F1;
- самозапильні: Кураж F1;
- бджолозапильні: Акорд F1, Альянс F1.
Інтернет магазин gryadka.in.ua - це не просто бездушний та байдужий каталог з кнопками, за віртуальною оболонкою стоїть досвід та знання, увага та привітність, поради та бажання йти Вам, покупцю, на зустріч. Ми намагаємося розширювати наш асортимент насіння овочів та квітів відповідно до потреб покупця, сезонності та світової моди. Так, мода існує і на грядці з таким самим успіхом, як і на подіумі. Деякі насіння того ж огірка стають недовговічними хітами сезону, інші ж рік у рік переходять як фаворити. З найкращим, добірним насінням овочів, квітів та газонних трав Ви можете ознайомитись у наших розділах, почитати їх характеристики, обговорити та порадитися з нашими менеджерами з приводу особливостей їх вирощування. Ми часто зідзвонюємося з нашими досвідченими фермерами і просимо поділитися з нами їхніми враженнями, щоб потім передати їхній досвід далі, як естафету.
Милості просимо до нас на сайт та щедрого Вам урожаю.