Шановні покупці та гості інтернет магазину.

Раді вам повідомити, що весна цього року розпочнеться раніше!

Ми вже зараз, у січні, оголошуємо про старт попереднього замовлення на квіткові цибулини для весняної посадки.

А значить відкриті душею, серцем та садовим інвентарем до її, весни, приходу!

Цибулини бульбових бегоній, жоржин, гладіолусів, лілій і кал чекають вас у прохолодних, провітрюваних сховищах садових центрів до 10-15 березня.

За попереднім замовленням всі вони будуть розсортовані за упаковками та надіслані щасливим покупцям-садівникам на початку весни.

Усю різноманітність весняних цибулинних квітів ми зібрали у себе на сайті для того, щоб ви в одному місці могли вибрати, замовити і без поспіху та штовханини отримати майбутні квіти у відділенні доставки вже на початку березня.

Не поспішайте. У вас достатньо часу на вибір, обміркуйте та заплануйте свої садові роботи та план розбиття квітника. Адже лілії, геогрини, гладіолуси, кали та бегонії будуть радувати ваш погляд протягом усього літа та початок осені.

Але й не відкладайте покупку весняних квітів цибулинних занадто надовго. Чим ближче тепло, тим активнішими стають садівники по всій країні. Виберіть найкраще і зустрічайте весняне тепло у всеозброєнні.

 

PS: а ви висаджували восени цибулини гіацинтів, крокусів, нарцисів та тюльпанів? Якщо так, то дуже й дуже хотілося б побачити, як розпустяться у вас ці квіти! Будь ласка, надішліть нам свої відгуки, фотографії квітників та побажання щодо асортименту.
Усі, хто відгукнеться на це невелике прохання, отримають знижку чи приємні подарунки від колективу інтернет-магазину Gryadka.in.ua.
Чекаємо на ваші листи за адресою: info@gryadka.in.ua

 

Квітучого та сонячного вам настрою.

 

Нехай у вас все-все виходить!