Як правильно зробити замовлення насіння поштою?

Гіпотетичні покупці інтернет магазину Gryadka.in.ua проживають у великих містах і в маленьких селищах, у багатоповерхових будинках, і в приватному секторі, оформляють несхожі один на одного замовлення за змістом та об'ємом: від двох пакетиків по п'ять насінин для особистої клумби, до десятикілограмових мішків для поля в сто гектарів, але бажання вчасно отримати своє замовлення, заплатити за послугу адекватну суму, бути впевненим, що посилку не втратять і доставлять на адресу, однаково для всіх Вас, наші дорогі садівники любителі, городники, досвідчені фермери та овочеводи-експериментатори .

Звідси випливає, що важливими вимогами до служби доставки варто вважати велику мережу пунктів видачі, своєчасну та швидку доставку, дбайливе ставлення до посилки, зручний графік роботи, наявність додаткових послуг, наприклад, винесення мішків на поверх або пошук потрібних дверей у темному під'їзді.

Всім цим вимогам відповідають сьогодні дві служби «Укрпошта» та транспортна компанія «Нова пошта». З ними ми, колектив інтернет магазину Gryadka.in.ua, і вирішили працювати для Вашої зручності та нашого спокою.

Про що слід пам'ятати, заповнюючи розділ «спосіб доставки»?

1.  Визначтеся, як? «Нова пошта» стрімко розширює мережу своїх відділень, але все ж таки є населені пункти, куди вона ще не встигла дістатися, але давно дісталася Украпошта. А щодо швидкості доставки насіння можете не переживати зовсім, і Нова та Укрпошта надають послугу доставки для інтернет магазинів, що означає однаково швидко та надійно.

2.  Вірно вказуйте свої ПІБ у замовленні. Отримуючи насіння на пошті або у відділенні транспортної компанії, Ви надаватимете паспорт або водійські права. Збіг у квитанції/декларації з документами має бути стовідсотковим, інакше співробітники компаній просто залишать Вашу посилку на своєму складі до з'ясування, або поки Ви не виправите свій паспорт))).

3.  Десять разів перевірте правильність зазначеної адреси, аж до поштового індексу. Чудеса звичайно бувають, і посилка «на село до дідуся» цілком може дійти вірно прямо старичку в руки, але все ж таки переконайтеся, що своє насіння Ви потім не будете шукати по всіх найближчих відділеннях з картою місцевості в руках.

4.  Вкажіть свої контактні дані, і краще нехай це буде мобільний телефон. Так кур'єр швидше зателефонує Вам, щоб вручити куплене добро, а номер декларації не загубиться на папірці в кишені.

5.  Виберіть спосіб оплати. Замовляючи доставку насіння поштою з оплатою післяплатою Ви оплачуєте саме пересилання, вартість товару, а також зворотне пересилання грошей інтернет магазину, тобто нам, Вашим покірним, Gryadka.in.ua. Якщо ж за замовлення Ви розраховуватиметеся за передоплатою, то зможете заощадити на останньому пункті, залежно від Вашого банку, збережена сума варіюватиметься від 0 до 1% вартості насіння.

6.  За наявності особливих побажань дочекайтеся дзвінка менеджера та обговоріть з ним свої вимоги. У полі «примітки» можна написати щось мотивуюче, на кшталт «позвони мне, позвони…»

Незалежно від вибору способу доставки та оплати, колектив інтернет магазину Gryadka.in.ua зробить все, що від нього залежить, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою і звичайно ж не раз повернулися на сайт для повторної покупки насіння.

Бажаємо Вам щедрого врожаю.