Технологія вирощування квітів катарантусу рожевого Кора F1, СанШторм F1.

Насіння катарантусу рожевого, гібриди Кора F1 та СанШторм F1, надане насіннєвою компанією Syngenta Seeds. В інтернет магазині Gryadka.in.ua Ви можете купити це, а також інше насіння квітів для оформлення своєї клумби, балкона та бордюрів. Усі насіння сертифіковані, очищені від домішок і пройшли попередню перевірку на чистоту сорту та схожість. Ви будете здивовані та втішені яскравістю фарб Вашої клумби протягом усього періоду цвітіння. Дотримуйтесь порад, наведених у статті нижче, і прекрасні квіти катарантусу стануть гідною платою за Вашу працю з її вирощування.

 

ПОСІВ

Рослини закладають квіткові бруньки приблизно на 20 день за умов високого рівня освітленості (16 – 18 світлих годин щодня). Квіткові бруньки з'являються на 36-70 день. Рослина нейтральна до тривалості дня, але насиченість освітлення і температура не нижче 24°С сприяють рясному цвітінню. Виробляйте посів насіння катарантуса в чистий, не заправлений торф, рН якого становить 5,5-5,8. Використання ґрунту з такою кислотністю зменшується ризик появи кореневої гнилі. Часто перевіряйте рівень кислотності у ґрунті, оскільки поява грибка Thielaviopsis підвищує його рівень на 0,5 – 1. Рівень ЕС у ґрунті на початку вирощування 0,5 – 0,75. Насіння накривають ґрунтом або шаром вермікуліту, що допомагає закрити його від світла, а також допомагає підтримати необхідний рівень вологості. Відсутність освітлення є важливою умовою проростання насіння катарантуса.

Процес проростання займає близько тижня. На 7 - 8 день утворюється зародковий корінець. Перед посівом проведіть хороший полив, а насіння катарантусу накрийте плівкою або агроволокном, що допоможе підтримати вологість в ящику на рівні 100% до появи корінця. Після цього поступово зменште вологість до 50%. Оптимальна температура проростання насіння 24-26°С. На другому тижні після посіву почніть підживлення, щоб підвищити рівень ЄС у ґрунті до 1 – 1,25. На 7 – 10 день після посіву насіння катарантусу можна провести превентивну обробку проти кореневої гнилі та різоктоніозу, наприклад, внести «Превікур» у концентрації 0,25%. Після проростання насіння катарантуса температуру можна зменшити до 20 – 23°С З метою економії, хоча оптимальної зростання рослини залишається температура 24 – 25°С. Катарантус - дуже теплолюбна та світлолюбна культура, яка добре розвивається лише за температури вище 20°С. Протягом першого місяця після посіву кислотність ґрунту становить 5.5 – 5.8, а ЕС можна поступово збільшувати рівня 1,25 – 1,5. Для того, щоб досягти такого рівня ЄС, проводьте підживлення добривами з NPK 14-4-14 або 17-5-17 з концентрацією азоту 0,0075 – 0,0125%. Загальна кількість освітлення 35 000 люкс на день.

 

Пікірування

Пікірування можна провести через місяць після посіву насіння. Головним критерієм готовності рослини до пікірування є зрілість кореневої системи катарантусу. Якщо корінь заповнив комірку, то рослину слід пересадити. Катарантус можна пікірувати в касети, або відразу в горщики діаметром 10 см. Поливи в цей період робіть дуже помірні, температура поливної води не повинна бути набагато нижчою за температуру повітря в теплиці. Поливи проводьте рано-вранці. Підживлення проводьте разом із поливами. Після пікірування рівень ЄС у ґрунті можна поступово підняти до 1,7 – 2,0, використовуючи самі добрива з концентрацією азоту 0,01 – 0,015%. Оптимальна температура вирощування цьому етапі 24 – 25°С.

 

Ретарданти

Катарантуси компанії «Сінгента» є генетичними компактними і не потребують ретардантів. Найкращий спосіб отримати компактну продукцію – це забезпечити рослинам оптимальні умови вирощування, високі температури вирощування, гарне освітлення, регулярні підживлення. Якщо виникла потреба у використанні регулятора зростання, можна провести обробку невеликими дозами B-Nine (д.в. дамінозид) у концентрації 0,15 – 0,25%.

 

 

Висота

Ширина

Пікірування в 288 касету (тижні)

Від пересадки до квітучої рослини в 10 см горщику (тижні)

Від пересадки до квітучої рослини в 15 см горщику (тижні)

Cora

35-40 см

55-65 см

5-7

5-9

6-10

Sun Storm

20-25 см

25-30 см

5-7

5-8

6-8

 

Вибирати та купувати насіння квітів легко та зручно за допомогою інтернет магазину Gryadka.in.ua. Ми надішлемо Ваше замовлення поштою. Виберіть зручний спосіб оплати та дочекайтесь дзвінка від наших менеджерів.

 

Бажаємо Вам чудового врожаю!